Kit támogatunk?

A koronavírus-járvány tömegek életét változtatta meg végérvényesen. Sok ezrekét pedig el is vette.

Számtalan édesanya és édesapa vesztette életét, így sajnos fiatalok százai maradtak árvák vagy félárvák. Gyermekek, akiket gyászukban segíteni, életükben támogatni kell. Ahogyan a járvány ellen az összefogás ereje segített, úgy a Covid árváit is ennek az összefogásnak kell támogatnia.

A több mint kilencszáz kisgyermek és kamasz tragédiáját megváltoztatni sajnos nem tudjuk, a lehetőségeinkhez mérten sorsukat segíteni azonban kötelességünk.

Több száz sors, több száz élethelyzet, amelyek mindegyike külön-külön figyelmet követel, miképpen a valós segítség is sokféle kell, hogy legyen.

Minden olyan csonkává lett, gyermeket nevelő családot, édesanyját vagy édesapját a Covid miatt elveszítő fiatalt támogatunk, aki bizalmával megtiszteli Alapítványunkat.

ADATLAP

a Regőczi István Alapítvány támogatásainak nyújtásához